اعلام نتایج آزمون ورودی هفتمین دوره ارزیابی

پنج‌شنبه, ۵ ژولیه, ۲۰۱۸

نوع خبر:

اطلاعیه‌ها
 

اطلاعیه شماره ۳ : اعلام نتایج آزمون ورودی هفتمین دوره ارزیابی

 

نتایج داوری مرحله ورودی هفتمین دوره ارزیابی قاریان و مدرسان اعلام شد.

به گزارش حوزه ارتباطات شورای عالی قرآن، دبیرخانه ارزیابی قاریان ومدرسان قرائت قرآن کریم پس از داوری آثار صوتی و تصویری تلاوت، تحلیل و تدریس، ۲۵۰ نفر از قاریان و مدرسان شرکت کننده در هفتمین دوره ارزیابی، نتایج نهایی و کارنامه نمرات ایشان را صادر کرد.

هیأت داوران این مرحله که متشکل از ۱۰ نفر از اساتید برجسته جمهوری اسلامی ایران بوده، ۹۵ نفر از قاریان و ۸۲ نفر از مدرسان را در یکی از درجات ۱ تا ۴ حائز نصاب لازم داشته و مجوز حضور در مرحله بعد که مربوط به آزمون تلاوت و مصاحبه حضوری است را صادر نموده‌اند.
لازم به ذکر است علاوه بر افراد فوق، ۵۲ نفر از قاریانی که در ادوار گذشته موفق به اخذ گواهی‌نامه شده‌اند نیز به مرحله دوم راه یافته‌اند.

بنابر اعلام دبیرخانه ارزیابی، چنانچه هر یک از شرکت‌کنندگان، اعتراضی نسبت به نمره خود داشته باشند، حداکثرتا ۴۸ ساعت بعدازاعلام نتایج، فرصت دارند تا از طریق پروفایل شخصی نسبت به ثبت اعتراض اقدام نمایند. نتیجه بررسی اعتراضات تا ۱۳ تیر ماه به اطلاع ایشان خواهد رسید.

لازم به ذکر است آزمون تلاوت و مصاحبه حضوری دوره هفتم در شهریورماه برگزار خواهد شد. پذیرفته شدگان می‌بایست با مراجعه به سامانه ارزیابی (قسمت آیین نامه‌ها) از جزئیات آزمون‌ها مطلع و با آمادگی کامل در جلسه حضور یابند.